top of page
insta (5).jpg

Powitaj 2024 z mocą

Rozpocznij nowy rok świadomie, z planem

i sercem pełnym zaufania, że Bóg poprowadzi Cię najlepszą dla Ciebie drogą.

Od 2 do 5 stycznia 2024 roku razem nastawiamy serca - dajemy sobie czas, by spojrzeć głębiej na swoje plany i obrać właściwy kierunek.

Wsparcie w planowaniu

Zazwyczaj robisz listę wyśrubowanych postanowień noworocznych, z których nic nie wychodzi? Nie masz pomysłu, jak inaczej mogłabyś wejść w nowy rok? Daj sobie pomóc!

 

Skorzystaj z przemyślanych kart pracy, które punkt po punkcie przeprowadzą Cię przez proces nastawiania serca na rozpoczynający się rok. Wszystkie kroki są dokładnie opisane - nie musisz mieć doświadczenia w tworzeniu planu roku, by wiedzieć, co możesz robić. Inspiracje znajdziesz w codziennych wpisach na blogu.

nowy rok2.jpg
wdziecnosc planer.jpg

Ćwiczenie, które owocuje

Pewnie jak wiele z nas marzysz o świadomym, głębokim przeżywaniu codzienności. Dobra wiadomość jest taka, że jest to możliwe!

Na początku 2024 roku zaproś Boga do swojego serca i do swojego życia w tych nadchodzących miesiącach. Przejrzyj z Nim przestrzenie, którymi będziesz żyła, podziel się planami i marzeniami i... patrz, jak On będzie w tym działał.

Ten noworoczny wysiłek może okazać się bardzo owocny. To także okazja do nauki, jak planowanie może wyglądać na co dzień - szczególnie jeśli jesteś użytkowniczką Planera UBOGACONEJ.

bottom of page