top of page

3 powody, dla których „Spotkania między niewiastami” są tak wyjątkowe

Z programem formacyjnym możesz pracować sama w domu. W naszej przestrzeni internetowej możesz nawiązywać kontakt z innymi użytkowniczkami. Możesz indywidualnie rozważać Pismo Święte i się modlić. Dlaczego zatem jesteśmy dogłębnie przekonane o tym, że tak bardzo warto spotkać się na żywo z innymi kobietami, spędzić z nimi czas i choćby na jeden wieczór być wspólnotą przed Bogiem? Powodów jest wiele - oto 3 z nich.

Pełne zanurzenie

Spotkanie na żywo to doświadczenie, w które wchodzisz całą sobą. Tu nie ma miejsca na półśrodki, sprawdzanie co chwilę telefonu czy błądzenie myślami. Nie ma z Tobą rzeczy i spraw, które w normalnych warunkach zwykły zaprzątać Twoją głowę i odwracać uwagę w czasie modlitwy. Wiesz, że masz określony czas, kiedy uczestniczysz w tym, co się dzieje wokół Ciebie. Kiedy bierzesz udział w wydarzeniu, które dotyka Twojego serca. Kiedy się angażujesz, słuchasz, patrzysz, mówisz. Rzucasz się w wir wydarzeń i skupiasz na tym, co przeżywasz. Jesteś.„Wyjdź z twojej ziemi”

Dobrze jest mieć swoje miejsce na ziemi, swój kącik, bezpieczną przystań. Ale równie dobrze jest czasem stamtąd wyjść. Bóg woła nas przecież do podejmowania wyzwań i wchodzenia w nieznane! Może nie czujesz się dobrze w nowych miejscach, gdzie nikogo nie znasz. Może obawiasz się, jak będzie, co inne kobiety o Tobie pomyślą. Zaufaj! Spotkanie z drugą osobą to piękne doświadczenie uBOGAcania się nawzajem, wymiany myśli. Ćwiczenie otwartości i patrzenia na innych oczami Boga. Na „Spotkaniu między niewiastami” możesz doświadczyć takiego przyjęcia. Zatem zostaw to, co Cię na codzień zajmuje i martwi oraz to, w czym tak się pozaszywałaś, że zaczęło paraliżować, zamiast dawać schronienie. Wyrusz w drogę (choćby nawet to miało być tylko kilka przystanków tramwajem)!

uBOGAcające relacje

Bóg dał nam siebie nawzajem nie bez powodu. Niezależnie od tego, czy masz już w swoim życiu osoby, z którymi możesz szczerze porozmawiać o tym, jak przeżywasz swoją wiarę, czy dopiero szukasz takiego środowiska, warto otworzyć się na nowe relacje, które mogą się zawiązać. „Spotkania między niewiastami” to przestrzeń, gdzie rozmawiamy o najważniejszych sprawach, dzielimy się poruszeniami Ducha, wspieramy, śmiejemy. Czasem nawiązujemy przyjaźnie, czasem dostajemy w prezencie osoby dokładnie na dany moment naszej historii. A co najważniejsze, same mamy okazję dawać siebie w darze dla innych, ofiarować swój czas, słowo, zrozumienie. Możemy doświadczać piękna wspólnoty kobiet, które mają podobny cel: odkrywać zamysł Boga na nasze życie i uczyć się go realizować.


Zobacz, jak wygląda takie doświadczenie z perspektywy jego uczestniczek:
Chcesz tego doświadczyć? Najbliższa okazja już 21 grudnia o 18:00! Spotkamy się w kościele św. Tadeusza Apostoła, w Warszawie na Sadybie (ul. Goraszewska 16, 02-910 Warszawa).

Kolejne spotkanie odbędzie się w Bytomiu już 11 stycznia (czwartek) w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego (ul. J. Ligonia 2) o 18:30.

Spotkania są bezpłatne i otwarte dla wszystkich kobiet. W planie Eucharystia, konferencja, wspólna modlitwa, rozmowy i poczęstunek. Przyjdź, bądź uBOGAcONA!


Po więcej informacji kliknij jedno ze zdjęć poniżej:60 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page