top of page

Już dziś wyrusz w drogę ze SłowemJeśli wyruszasz w drogę, to tylko z najlepszym towarzyszem.
Jeśli warto się nad czymś zatrzymać, to z pewnością nad Słowem Bożym. Wychodząc z takiego założenia, chcemy Cię zaprosić właśnie w taką drogę – drogę ze Słowem, w której poprowadzi Cię nasz Formatnik.

Idea Formatnika

Czy to pierwszy Formatnik? Może Cię to zaskoczy (lub nie), ale to już 8. edycja tego notesu-dziennika, który od 13 kwartałów pomaga kobietom piękniej przeżywać codzienność i dostrzegać w niej Boże działanie. Każdy z nich miał swój temat, swój motyw przewodni. Najnowszy jest poświęcony Słowu Bożemu.


Mów do mnie, Panie

Nieraz mówi się, że trudno usłyszeć to, co Bóg mówi. Pojawia się pytanie: czy On w ogóle mówi? Może jednak milczy? Czy rzeczywiście tak jest, czy raczej to my mamy problemy ze słuchaniem Go? Zapytasz więc co zrobić, aby usłyszeć Boga?

- Czytać Biblię!


Łatwo się mówi, prawda? Trudniej zrobić… Jednak jesteśmy przekonane, że Formatnik może tutaj bardzo pomóc. Notes bowiem wypełniony jest cytatami zachęcającymi do czytania Biblii oraz grafikami i zdjęciami w tej tematyce. A to nie wszystko! Wraz z planerem otrzymujesz kod dostępu do materiałów formacyjnych. Do 7-częściowego programu z materiałami video i pdf, które pomogą Ci zrozumieć znaczenie Pisma Świętego oraz znaleźć i utrwalić Twoją drogę ze Słowem. Idealne wsparcie na start, lub umocnienie na tej drodze.Daj się zaprosić

To wszystko może realnie pomóc w pracy ze Słowem, której celem jest wejście w dialog z Bogiem. Usłyszeć co On chce Ci powiedzieć, kontemplować to i dać odpowiedź swoją modlitwą, swoim życiem.


Jeśli pragniesz codziennie się formować i potrzebujesz do tego odpowiedniego narzędzia, to serdecznie polecamy Ci Formatnik. Wiele użytkowniczek potwierdza, że pomaga on uporządkować modlitwę, pielęgnować wdzięczność, planować i podsumowywać tygodnie i miesiące.Sprawdź sama jak wspierającym i praktycznym jest on towarzyszem drogi. Ma on przede wszystkim pomóc Ci dbać o Twoje serce, aby wzrastało i nie zgubiło się po drodze. A przy tym jest bardzo estetycznie przygotowany.

 

W naszym asortymencie jest dostępny także Formatnik, który koncentruje się na odkrywaniu „piękna codzienności”. Jeżeli ten temat jest bliższy Twemu sercu, to zajrzyj tutaj.


A jeśli wahasz się, który z tych dwóch Formatników wybrać, to obejrzyj ten filmik, w którym Kasia przedstawia różnice między nimi.
176 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page