top of page

Maj... między niewiastami!

Zaktualizowano: 7 maj 2020

Maj. Ten wyczekany. Wiosenny. Rozkwitający. Cały tegoroczny maj będzie oczekiwaniem na Zesłanie Ducha Świętego. To idealny czas na odkrywanie Jego działania i obecności w naszym życiu. Bo przecież On już jest. Nie: dopiero będzie...


Ostatni dzień maja to także Święto Nawiedzenia, które od kilku lat jest dla mnie takim szczególnym pretekstem do świętowania relacji między niewiastami. Stąd w 2017 r. powstała pierwsza inicjatywa Tygodnia Między Niewiastami. W tym roku chcę zaprosić Cię nie tylko do tygodniowego świętowania, ale... niech trwa ono przez cały maj!


Maj między niewiastami - uBOGAcONA uBOGAca


Hasło tegorocznego między niewiastami to słowa: uBOGAcONA uBOGAca. Hasło znane już dość dobrze w projekcie, którym podkreślamy jak wiele możemy uczyć się od siebie, jak wspaniale jest dzielić się swoim doświadczeniem. I nie chodzi mi o jakieś wielkie słowa. Często nawet nie zauważamy, jak nasze małe dzielenie, świadectwo, modlitwa czy po prostu obecność może wnieść w życie drugiej osoby.


Na tegoroczne majowe świętowanie i rozważanie tematu relacji między niewiastami oto kilka propozycji.
1. Rozważamy spotkanie Maryi i Elżbiety


Zgodnie z rytmem Kalendarza Kobiety 2020 rozważamy w tym miesiącu spotkanie Maryi i Elżbiety - ich najpiękniejsze między niewiastami! Jest to także temat majowy w programie uBOGAcONA na drodze z Maryją. Będzie wiele tematów do dzielenia się!
2. uBOGAcONA uBOGAca - dzielimy się świadectwami i swoją formacją serca


W poniedziałki w maju zamiast porannych live'ów - świadectwa video od uczestniczek projektu uBOGAcONA. Znajdziesz je w poniedziałek rano na platformie w zakładce Live 1.


Ważne!

- Filmy są dostępne przez cały tydzień. Przy obejrzeniu ich w poniedziałek-wtorek - otrzymasz na platformie pyłek (za aktywność :-)

- Są one do obejrzenia dla wszystkich użytkowniczek (czyli wystarczy się zarejestrować i zalogować).


3. uBOGAcONE na majowe!


Już od kilku miesięcy co czwartek spotykamy się wieczorem na wspólnej modlitwie. W maju będą to oczywiście majówki! Zapraszam w każdy czwartek maja na godz. 21.00 - na platformie zakładka Live 2.4. Webinar: Między nami niewiastami, czyli o sile kobiecych relacji i wyzwaniach, jakie ze sobą niosą.


Pojawią się takie pytania:

🌺 Co wyróżnia kobiece relacje?

🌺 Jaka jest siła i wartość kobiecych relacji?

🌺 Jak budujemy relacje między niewiastami?

🌺 Jak patrzeć na te relacje w Bożej optyce?

🌺 Jak pielęgnować między niewiastami?

🌺 Przed jakimi wyzwaniami stajemy i jak sobie z nimi radzić?


Webinar odbędzie się 12.05 o godz. 20.30 na platformie ubogacona.pl
5. uBOGAcONE przy kawie


We wtorki spotykamy się na rozmowach przy kawie na profilu uBOGAcONA (fb). Serdecznie zapraszam do tych rozmów między niewiastami! Zaczynamy o godz. 12.00 modlitwą Królowo Nieba...
331 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page