top of page

uBOGAcONA niedziela. Garść inspiracji od uBOGAconychPrzybywamy z podsumowaniem drugiej serii wakacyjnych inspiracji, którą mieliśmy przyjemność prezentować na profilu @ubogacone na Instagramie. Te wyjątkowe tygodnie były czasem, w którym mogłyśmy razem zgłębiać piękno niedzieli i duchowego przeżycia tego wyjątkowego dnia. Skąd ten pomysł? Zachęcił na do tego program „Dar codzienności”, po którym pojawiła się myśl, by stworzyć hashtag #uBOGAcONAniedziela. Szerzej o tym pisałyśmy tutaj.

W tej inspiracji zachęcałyśmy do niedzielnej stylizacji i przemyślenia tego, jak ważne jest dbanie o szczegóły. To, jak ubieramy się na niedzielę, odzwierciedla naszą postawę i podkreśla wyjątkowość tego dnia. Rolka z tą inspiracją do znalezienia tutaj.

W tej inspiracji miałyśmy przyjemność poznawać Wasze osobiste historie i chwile związane z tym dniem. Dziękujemy za dzielenie się tymi wyjątkowymi momentami, które podkreślają znaczenie niedzieli jako czasu, który warto celebrować 🙂
Tę inspirację przygotowała dla nas Olga z profilu @slodka_szpatulka . I udowodniła, że radość niedzieli doskonale można podkreślić słodkim akcentem ☺️

Wartość gościnności nie była pominięta w naszej serii. Jej wspomnienie miało otworzył nasze serca na dawanie i przyjmowanie, ukazując, jak ważne jest otwarte podejście do innych w naszym życiu. Przekonajcie się tutaj.

Dbanie o szczegóły może być pięknym wyrazem naszego wewnętrznego nastawienia serca. Jak np. biały obrus, kwiaty. Co jeszcze mogłoby to oddać? Możesz zostawić swój pomysł w tym miejscu.

Niedziela to również doskonały czas na duchowe czytanie. inspiacja "Duchowa lektura na niedzielę" wprowadziła nas w świat literatury, która może podbudować naszą wiarę i inspirować w duchowym wzroście. Dziękujemy również za Wasze książkowe polecajki? Chcecie się zainspirować? Zerknijcie tutaj 🙂Miłości ponad perfekcjonizm przypomniała nam, że niedziela to czas, kiedy możemy skupić się na miłości do Boga i siebie nawzajem, zamiast skupiać się na perfekcji i oczekiwaniach. Pomysłodawczynią tej rolki była Joanna z profilu @ufaj_joanno. Podoba Ci się ta inspiracja? Zerknij do niej tutaj.I na koniec, nasza inspiracja „uBOGAcONA uBOGAca” skierowała naszą uwagę na istotę dzielenia się z innymi. To, co mamy, możemy przekazać innym, przyczyniając się do wzbogacenia ich życia. Za tę rolkę serdecznie dziękujemy Marysi @marysiaa_h_ 🙂 Możecie ją obejrzeć (i posłuchać) tutaj.

W ciągu tych tygodni, dzięki inspiracjom związanych z niedzielą, dostrzegłyśmy, że niedziela to więcej niż tylko wolny dzień – to czas, w którym Bóg otwiera przed nami wiele możliwości do wzrostu, radości i wspólnoty.


Czekajcie na więcej duchowych inspiracji i doświadczeń, które nadal będą towarzyszyć nam w naszym duchowym życiu.


Z miłością,

uBOGAcONE ❤️

 

Formatnik to narzędzie do formacji własnej, która jest świetną podstawą do małżeńskiego rozwoju i pielęgnowania więzi. Z myślą o małżonkach powstał specjalny zestaw, w którym znajduje się FORMATNIK i PLANOMAX (dziennik dla mężczyzny analogiczny do FORMATNIKA), a także notes małżeński RAZEM - do cotygodniowych spotkań przy Słowie wraz z elementami organizacji. W programie ze Słowem znajduje się także małżeński dodatek inspirujący i wspierający we wspólnej drodze lektury biblijnej.
149 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page