top of page

Zobacz, jak było na „ja w Jego oczach” - fotorelacja z weekendowego programu formacyjnego

Za nami piękny weekend - czas pełen modlitwy, szukania siebie samych w Bożych oczach, słuchania.


Był to też czas na zawiązanie i zacieśnienie tak ważnych kobiecych relacji. Tym ważniejszych, bo wspierających, podnoszących ducha i serdecznie towarzyszących w zbliżaniu się do Boga. A to wszystko w cudownych okolicznościach przyrodniczo-architektonicznych Sanktuarium Matki Boskiej Jazłowieckiej w Szymanowie.


Czy można prosić o więcej? Chyba tylko o przeżycie tego jeszcze raz ;) A skoro na razie nie ma innego na to sposobu, to zapraszamy na przegląd fotograficznych wspomnień z weekendowego programu formacyjnego „ja w Jego oczach”.
Śledź informacje na naszej stronie oraz mediach społecznościowych (Facebook oraz Instagram), by nie przegapić kolejnych spotkań na żywo!


Nie chcesz czekać? Lubisz spokojną, pogłębioną pracę z Pismem Świętym, gdzie każdy kolejny proponowany Ci krok jest dobrze przemyślany? Chcesz odkryć Boże spojrzenie na siebie w historiach kobiet Nowego Testamentu - w dodatku bez konieczności wychodzenia z domu? Sprawdź program formacyjny „ja w Jego oczach” - to chyba coś dla Ciebie!
99 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page