top of page

3 sposoby na wykorzystanie Planera uBOGAcONEJ

Być może widziałaś już Planer uBOGAcONEJ 2024: Przypatrz się liliom. Być może nawet pomyślałaś sobie: „Ach, jaki on piękny! Ale do czego mogłabym go używać?". Jeśli tak - z przyjemnością Ci podpowiemy! Planer to narzędzie o wielu zastosowaniach - poznaj 3 z nich.


Planer uBOGAcONEJ, obok niego leżą naklejki i otwarte Pismo Święte


Planer jako kalendarz i pomocnik organizacji codzienności

To najbardziej oczywiste, ale chyba też najbardziej praktyczne zastosowanie Planera. Doskonale posłuży Ci on jako kalendarz, w którym będziesz mogła zapisywać wszystkie ważne daty i nadchodzące wydarzenia. Tygodniowy widok mieszczący się na jednej stronie zapewnia przejrzystość i wygodę użytkowania. Chciałabyś planować bardziej przyszłościowo? Z pewnością spodobają Ci się plansze poświęcone całemu nadchodzącemu miesiącowi.


Planer uBOGAcONEJ owarty na widoku miesięcznym

Notes wdzięczności

Planer uBOGAcONEJ co tydzień przypomni Ci o wdzięczności dzięki specjalnie do tego przeznaczonym rubrykom. Jeśli jednak czujesz, że praktykowanie wdzięczności jest czymś, co chciałabyś robić codziennie, śmiało możesz do tego celu wykorzystać tygodniowy widok Planera i tam każdy dzień uzupełniać swoimi doświadczeniami.
Planer jako pomocnik w drodze ze Słowem

W drodze ze Słowem Planer będzie dla Ciebie nieocenioną pomocą. Codziennie przy bieżącej dacie znajdziesz sigla czytań, które proponuje liturgia Kościoła – to zachęta do przeżywania Słowa w jedności ze wspólnotą wierzących. Ponadto, bardzo często znajdziesz fragmenty z Pisma w słowie na dany tydzień lub miesiąc. Planer oferuje Ci także dodatkową, wolną przestrzeń, którą Ty sama możesz zapełnić, rozważając fragmenty, które aktualnie do Ciebie mówią i te, o których chcesz pamiętać.


Planer uBOGAcONEJ otwarty na widoku tygodniowym

Najlepsze w Planerze uBOGAcONEJ 2024 jest to, że jego struktura Cię nie ogranicza – daje Ci pole do wykorzystania go w taki sposób, jaki dla Ciebie jest najbardziej ubogacający. Który z powyższych sposobów najbardziej do Ciebie przemawia?


Jeśli wolisz posłuchać, jak Kasia opowiada o użyciach Planera, pokazując przy tym jego wnętrze, obejrzyj poniższy filmik:PLANER UBOGACONEJ 2024: PRZYPATRZ SIĘ LILIOM znajdziesz oczywiście w sklepiku UBOGACONEJ.


A może chciałabyś dowiedzieć się więcej o jego MISJI (tak! ma swoją misję!) - ZOBACZ TUTAJ.

151 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page