top of page

uBOGAcONA i wakacje - czyli jaki plan?

Zaktualizowano: 30 cze 2020

Wakacje! Lato! Jak wspaniale! Czy Ty też się cieszysz na ten czas?

Nie pierwszy raz powiem więc: wakacje to dobry czas na formację. Piękne okoliczności przyrody, trochę więcej czasu (oby!), długie dni, okazje do spotkań...


Jaki plan w projekcie uBOGAcONA? Oto kilka propozycji, zaproszeń i ogłoszeń.


Stylowa środa: uBOGAcONA i moda


Trochę spontanicznie, a jednak i w wyniku już wielu różnych przemyśleń... Czyli w wakacje rusza cykl środowych inspiracji i tematów wokół mody i stroju. Zaczęło się od posta, w którym podzieliłam się kwestią sukienek (częstego pytania, które słyszę: czy ja chodzę w spodniach w ogóle) i... kobiecości. Bo chodzenie w sukienkach nie oznacza jeszcze w pełni przyjęcia swojej kobiecości (ale o tym i za chwilę).Cykl wakacyjny - trochę lżejszy, ale też dotykający fundamentów. Bo tak naprawdę pytanie o to, jak się ubierać i co jest stosowne? to też pytanie o coś więcej niż zasadę. Poruszyłam ten temat w pierwszym poście, mierząc się z pytaniem, które słyszałam już nie raz: jak powinna ubierać się kobieta uBOGAcONA"?

Zapraszam na ten cykl na profilu Instagram.

DAR KOBIECOŚCI

Wakacyjny program formacyjny w formie seminarium


Program, na który bardzo czekam. On też czekał kilka lat w szufladzie. I oto nadchodzi wielkimi krokami... Czyli seminarium o kobiecości! Czym jest kobiecość? Dlaczego nazywamy ją darem? Jakie jest powołanie kobiety? Jaka jej natura? Jak przyjąć kobiecość? Jak stać się kobietą spełnioną?


Program - w unikalnej formie - rozpocznie się w połowie lipca.


Seminarium dla kobiet,

które chcą (być może na nowo) -

poznać, przyjąć i pokochać swoją kobiecość.

Przyjąć dar i odpowiedzieć na Niego.

Całą sobą.


Stały plan: czyli nasze spotkania z małymi zmianami i z rozkwitaniem w tle


Wakacje nie zmieniają znacząco naszego rytmu stałych spotkań. Dwa razy w tygodniu będą odbywać się transmisje na platformie dla uczestniczek programów a także niezmiennie - cotygodniowe spotkania przy kawie - otwarte dla wszystkich na Facebooku i Instagramie.


Plan (lekko zmieniony) jest taki:


- poniedziałki, godz. 12.00 - uBOGAcONE przy kawie

- wtorki, godz. 9:30 - Inspiracje do formacji (platforma, zakładka: Live 1)

- czwartki, godz. 21:00 - uBOGAcONE na modlitwie (platforma, zakładka Live 2)


Od dwóch tygodni w ramach Inspiracji do formacji podejmujemy zagadnienia wokół tematu rozkwitania. Rozważałyśmy, czym ono jest i dlaczego oddaje w jakiś sposób nasze życie i formację. Pojawił się także temat ziemi, która jest niezbędna do życia roślin, prawda? My także rozkwitamy sadzone w jakiejś glebie. Towarzyszy nam Notes Rozkwitam, ale znacząco rozwijamy zawarte tam inspiracje!Nowy cykl na początek miesiąca!


W lipcu rozpoczniemy także nowy cykl spotkań na początek miesiąca. Nastawianie serc. Wspólne spoglądanie w kalendarz. Planowanie. Ogarnianie. Marzyło mi się właśnie takie coś. By razem się zmobilizować i spotkać w tych tematach!


Bardzo zapraszam! Jeśli jeszcze nie praktykujesz takich comiesięcznych przystanków - może to okazja, by zacząć? A jeśli masz już swoje techniki i doświadczenia z tym związane - cudownie będzie, jeśli zechcesz się z nami podzielić nimi!


Spotkanie już 1.07 na Facebooku. Zachęcam, by zabrać ze sobą lemoniadę (polecam szczególnie lawendową!), a także coś do pisania oraz kalendarz/planer czy po prostu kartkę. Ważne rzeczy dobrze jest zapisywać! :-)

Inne wydarzenia i propozycje


Jeszcze w te wakacje pojawią się szczegółowe informacje o nowym Kalendarzu Kobiety 2021! W nowej odsłonie, w nowym zamyśle. Dodam, że pojawi się nie tylko kalendarz...


Także w sierpniu odbędzie się wyjątkowe wydarzenie -organizowane przez Braci Kapucynów - Golgota Młodych, w którym wraz z mężem będziemy brać udział. Wspaniały temat: BOSKIE CIAŁO. Szczegóły już niebawem na ich stronie.

Bardzo polecam!


580 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page