top of page

uBOGAcONE między niewiastami: o spotkaniach cotygodniowych


Razem raźniej.

Na modlitwie i wobec wyzwań codzienności.


Formacja kobiecego serca w projekcie uBOGAcONA to przede wszystkim indywidualna ścieżka, którą wybieramy dla siebie zgodnie ze swoimi potrzebami i pragnieniami. Każda z nas jest przecież na swoim etapie życia i wiary, i podąża swoim tempem, wybierając dla siebie programy czy narzędzia.


Jednak bardzo blisko hasła formacja/pielęgnacja kobiecego serca jest jeszcze jedno, bardzo istotne dla misji uBOGAconej - uBOGAcONE między niewiastami. Między innymi to z myślą o grupach i kobiecych spotkaniach powstały... pierwsze programy formacyjne! Nie braknie też inicjatyw spotkań na żywo czy online - warsztaty, rekolekcje czy seminaria.


Jedną z najbardziej stałych i regularnych form budowania naszej społeczności, a także bliższych relacji, jest cotygodniowy cykl live'ów odbywający się w 2022 r.W każdy czwartek o godz. 21.00 łączymy się na modlitwie i rozmowach, poświęcając godzinę dla umocnienia się w drodze. W pierwszej części spotkania modlimy się tajemnicami różańca (co tydzień inna część i zawsze nowe rozważania), a w drugiej - rozmawiamy.Spotkanie prowadzą zawsze dwie osoby, co pozwala poznawać się lepiej oraz podejmować najróżniejsze tematy zgodnie z naszymi pasjami, pracą, sytuacją życiową czy... momentem roku. Rozmawiałyśmy więc o naszych relacjach z mamami, o akceptacji swojego ciała, o pielgrzymowaniu, o organizacji w codzienności, o odkrywaniu swojej kobiecości czy o odkryciach w formacji serca. Tematów nigdy nie braknie!Live'y są dedykowane wszystkim uczestniczkom aktywnych programów i kursów formacyjnych w projekcie uBOGAcONA. Aby dołączyć, wystarczy wejść w aplikacji w zakładkę LIVE w czwartek o godz. 21.00.


Są jak wieczorne spotkania przy herbacie z koleżankami i bardzo rzadko są nagrywane (a jeśli nagrywane, to tylko w części).

58 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page