top of page

GARDEROBA
Zorganizowana (nie)codziennie

Każda z nas ją ma. Często jest wypełniona po brzegi i wydaje się nieźle wyposażona, ale... mimo to nie zawsze łatwo w niej znaleźć to idealne zestawienie. Czyli... - nasza garderoba.

 

Otwórzmy jej drzwi i szuflady. Zatrzymajmy się przy niej przez chwilę, zaczynając od pytania: czy jej organizacja - tak przyziemna - ma jakieś głębsze znaczenie? Czy ma jakąś łączność z... wiarą? I dlaczego można ją organizować w myśl uBOGAconego hasła... (nie)codziennie?

 

Po znalezieniu najważniejszych odpowiedzi, przejdziemy do pytania - jak zabrać się za tę organizację? I poszukamy konkretnych wskazówek. Co sprawi, że będzie bardziej funkcjonalna i dopasowana do nas? 

webinar garderoba.jpg

Zapraszamy Cię na webinar 28.09 o godz. 20.30.

ZAPISY ZAMKNIĘTE (trwały do 19.15 - 28.09).

Materiał ze spotkania będzie dostępny w kursie Zorganizowana (nie)codziennie.

Spotkanie poprowadzą:

Maria Giller - absolwentka studiów wzorniczych, zafascynowana projektowaniem i tworzeniem nowych form, kobieta kreatywna, założycielka marki Maria Szyje. Prywatnie szczęśliwa żona.

Instagram Marii

Więcej o Marii

Katarzyna Marcinkowska - założycielka projektu @ubogacona, z misją wsparcia kobiet w formacji serca. Wierzy, że organizacja jest konieczna do formacji, a ubraniem można powiedzieć niejedno!  Szczęśliwa żona i mama.

 

***

W czasie spotkania podejmiemy takie pytania:

- Jakie znaczenie ma nasz strój i czy w jakiś sposób łączy się z wiarą?

- Dlaczego organizacja garderoby jest ważna?
- Co może nam pomóc w kompletowaniu naszej garderoby?
Czym się sugerować?

- Jak zrobić przegląd szafy? 

- Co zrobić, aby zakupy były jak najefektywniejsze?

bottom of page