top of page

„Chcę być uBOGAcONĄ. Ale nie wiem jak...” Czyli jak dołączyć do naszego projektu

Pod jednym z naszych postów pojawiło się pytanie: Jak z nami „być”?
Po pierwsze - bardzo dziękujemy za nie i za chęć dołączenia do uBOGAcONYCH 🙂🌷 Jest kilka dróg, które do nas prowadzą. Oto one.


1. Rozpoczęcie programu formacyjnego. Choć przechodzi się przez niego indywidualnie, to przemyśleniami można się podzielić w komentarzach na Instagramie czy bezpośrednio w aplikacji, pod programem nad którym się pracuje. Dzięki temu możesz też uczestniczyć w live'ach dla naszej formującej się społeczności.


Na start polecamy bezpłatny program "Formacja serca – 6 przestrzeni" lub wybranie innego ze sklepiku. Np. w niedzielę 16 kwietnia ruszył nasz najnowszy program "Dar codzienności".


2. Pobranie aplikacji uBOGAcONA i założenie tam konta. W aplikacji w "sakiewce" masz darmowe materiały z których możesz skorzystać.


3. Zapisanie się na newsletter przez naszą stronę www.ubogacona.pl aby być na bieżąco.

4. Śledzenie naszych mediów społecznościowych. Na Instagramie jesteśmy na dwóch kontach: @ubogacona i @ubogacone a na Facebooku Serce kobiety - uBOGAcONA. Serdecznie zachęcamy do komentowania i udzielania się 🙂


5. Wzięcie udziału w wydarzeniach organizowanych przez nas na żywo (np. w jesiennej edycji weekendowego programu "ja w Jego oczach").


PS Szykujemy nową propozycję formacji i inspiracji z nami - wiec warto śledzić nas tutaj czy poprzez newsletter ✉️ 🙂


Do zobaczenia! 🙂❤️

2011 wyświetleń1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1 Comment


Chciałabym wziąć udział w programie ale nie mam na to funduszu pieniądze

Like
bottom of page