top of page

Formuję serce

Formacja serca to jedno z kluczowych słów w projekcie uBOGAcONA. Odnosi się do jego misji - pomocy w formacji kobiecego serca.


Formuję serce


Już ulepione. I to z miłością. Z precyzją! Z czułością! Powołane do życia. Wypełnione życiem. Takie jest moje serce. Ale jeszcze wciąż podatne na zmiany, na dotknięcia, na rysy, na szlify. Serce nie jest jeszcze ukończone, nie jest zamknięte, odporne na wpływy. Ono jest jeszcze w twórczym procesie formacji. Ktoś nad nim pracuje.

Kto? On! I ja z Nim!

Jaki ma dzisiaj kształt? A zatem: jaka jestem dzisiaj? Już określona w naturze, w niezmiennym materiale, ale wciąż otwarta na zmianę. Wciąż w drodze, a może nawet bardziej... w warsztacie?Pamiętaj, serce moje, formuję cię. On formuje mnie.
Co jest ważne w formacji?


Na czym polega formacja serca? Jakie są ważne jej elementy? Dlaczego niezbędna jest wytrwałość, zaangażowanie i... poprowadzenie? Czym jest równowaga w formacji i jaki wpływ może mieć otoczenie?

Polecam kilka filmów w tych tematach:

Formacja w projekcie uBOGAcONA


Jak możesz formować serce w projekcie uBOGAcONA? Jest kilka możliwości.1. Formacja z Formatnikiem


Formatnik to narzędzie, które można nazwać planerem, ale jest przede wszystkim dziennikiem formacji serca. Papierowy notes-dziennik, który pomoże Ci piękniej przeżywać codzienność i dostrzegać w niej Boże działanie. Zaprojektowany tak, byś każdego dnia mogła pielęgnować swoje serce. Małymi krokami, pamiętając o tym, co NAJważniejsze!


2. Programy formacyjne


Programy formacyjne pomagają w pracy w cotygodniowym rytmie. Pomagają zagłębiać się w Słowo Boże, okrywać kobiecość i stawiać kroki ku świętości. Można je realizować w swoim tempie i zacząć w każdym czasie. Wszystkie programy formacyjne znajdziesz TUTAJ.3. Wyjątkowy weekendowy program dla kobiet „ja w Jego oczach”.

Weekendowy program dla kobiet organizowany przez Fundację uBOGAcONA pomoże Ci odkryć kobiecą godność w świetle Słowa Bożego. Wszystkie szczegóły na temat tego wydarzenia zamieściłyśmy TUTAJ1963 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page