top of page

Już za parę dni, za dni parę wezmę plecak swój i... formację od uBOGAcONEj 😉

Bo nie ma wakacji od formacji, prawda? 😀

A jeśli zastanawiasz się, dlaczego akurat warto, to zachęcamy do odsłuchania podcastu Kasi, w którym dzieli się tym, jak rozumie ten czas i dlaczego łączy się on tak dobrze z tematem formacji. Mówi o łasce czasu i kilku inspiracjach na ten etap związanych z modlitwą, Słowem Bożym i wdzięcznością. Ale nie tylko! Serdecznie zachęcamy do odsłuchania nagrania TUTAJ.


Lato, wakacje, za moment lipiec - czyli początek nowego kwartału. Oto garść propozycji do formacji od nas na ten czas. Jest z czego wybierać 🙂

W ramach wakacyjnego pakietu Formatnika oprócz podstawowych elementów, które zawiera Formatnik możecie się spodziewać:

  • zestawu 3 unikalnych pocztówek z cyklu o odpoczynku

  • 3 spotkań live wokół Słowa i tematu odpoczynku (+ nagrania z nich) - w lipcu 2023Ach, nie ma jak do super torby wrzucić fajny notatnik i na łonie natury zrobić formację z ulubionym programem, prawda? 😄 Na lato 2023 powstał właśnie specjalny zestaw formacyjny (w atrakcyjnej cenie!), który zawiera:


1. program formacyjny online do wyboru:

3. bawełniana duża torba z hasłem „potrzeba JEdneGO”Notes, zeszyt, brulion... czyli... po prostu notatnik, który możesz wykorzystać na milion sposobów i na swój jedyny 😍 Notatnik daje Ci przestrzeń, zaprasza do współpracy i - nie obciążając bardzo torby - chętnie zabierze się z Tobą w drogę. Do pracy, na studia, na konferencję, na urlop i w inne miejsca.
W tej drodze formacji z bł. Marceliną Darowską skupiamy się na 7 wskazówkach tej niezwykłej bohaterki - żony, matki i zakonnicy. Kobiety, która całe życie formowała kobiety. Zatrzymamy się przy jej myślach, by jeszcze piękniej przeżywać codzienność i formować swoje serce u boku tej wspaniałej nauczycielki. Serdecznie polecamy - to mądre spojrzenie kierowniczki duchowej na właśnie wiele duchowych i życiowych aspektów.
To aż kilkanaście propozycji do wyboru - krótkich i dłuższych programów, o modlitwie, o kobiecości, o spotkaniu ze Słowem czy przeżywaniu codzienności a nawet... organizacji! :-) Wystarczy wybrać to, czego potrzebujesz i użyć kodu wakacje2023. Wszystkie propozycje z tego działu znajdziesz 👉 tutaj


Jeśli zastanawiasz się, co wybrać, to mamy dla Ciebie takie typy:


➡️ jeśli szukasz czegoś niedużego (bo może nie wiesz, czy wytrwasz, bo to Twoje pierwsze takie wyzwanie formacyjne) - studium listu św. Jakuba Umacniajcie serca wasze


➡️ Jeśli chcesz zagłębić się w Słowo i w swoją kobiecość... to polecam programy z kobietami biblijnymi Starego Testamentu (mają nie tylko bogactwo materiałów online, ale i notesy!). Warto skorzystać. Promocja trwa tylko do końca czerwca.
uBOGAcONA dba o detale i wie, że nawet to, co małe, może przypominać o tym, co NAjważniejsze. Naklejki z tej serii przypominają o tym, jaką wartość ma to, co małe i to, co tu i teraz. Wspierają na codziennej drodze. Świetnie sprawdzą się w formacji serca, jako dodatek do programu „Dar codzienności” i pracy z Formatnikiem.Jeśli chciałabyś polecić coś formacyjnego swojemu chłopakowi, mężowi, bratu, przyjacielowi, czy tacie to polecamy wydarzenie Droga Lwa (kupiony bilet świetnie się sprawdzi jako prezent!).
Mamy nadzieję, że wśród podanych propozycji znajdziesz dla siebie coś szczególnego 🙂 Życzymy Ci przeowocnego lata 😎⛱️


Zespół uBOGAcONE

118 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page