top of page

Kiedy czujesz, że nie potrafisz odpocząć...

Powtarzaj sobie te fragmenty z Pisma Świętego! Rozważaj je, rozmyślaj nad nimi. Urtwal w sercu i pamięci, by w czasie pokusy same pojawiały się w Twoich myślach. Módl się nimi i zobacz, jak przemieniają Twoją postawę. Niech pracuje w Tobie moc Słowa Bożego!


Przecież Bóg nie chce, żebyś się „zajechała”!


Masz ciało, które ma Ci dobrze służyć, ale które masz także szanować i o nie dbać - tak, jak dbasz o innych, o swoją pracę, o czas dla Niego...


Może w nadchodzącym tygodniu zaplanujesz sobie czas na odpoczynek? Zapisz w kalendarzu jak każde inne spotkanie i bądź wierna postanowieniu.

Czujesz, że odpoczynek to temat, nad którym chciałabyś się dłużej zatrzymać i w sobie go przepracować? Lato to na to bardzo dobry moment! Zapraszamy Cię w piękną podróż.


Odpocznij nieco to nie tylko program - to droga, która pozwoli Ci zatrzymać się, odetchnąć i spojrzeć na odpoczynek z nowej perspektywy. Dzięki połączeniu pracy własnej, warsztatów, studium Słowa Bożego i duchowej refleksji, odnajdziesz harmonię, moc inspiracji i Boże zaproszenie... by prawdziwie złapać oddech!


W programie: 

  • Tygodniowe tematy Każdy tydzień to nowy temat do zgłębienia, który pomoże Ci zrozumieć, jak odpoczynek wpływa na Twoje życie i jak go możesz wprowadzić do swojej codzienności.

  • Nagrania video Co tydzień otrzymasz inspirujące nagranie video, które pomoże Ci zrozumieć i zastosować prezentowane treści w praktyce.

  • Karty Pracy PDF Specjalnie przygotowane karty pracy będą Ci towarzyszyć na każdym etapie programu, umożliwiając refleksję i praktyczne ćwiczenia. Uzupełnione - zostaną z Tobą na dłużej!


Odkryj, że odpoczynek może być... produktywny i że jest Bożym zaproszeniem do pełniejszego życia w zgodzie z samą sobą i w zgodzie z Nim.


99 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page