top of page

Nie ma wakacji... od formacji! Podcast uBOGAcONA S1 E1

Czy wakacje to dobry czas na... formację? Czy to nie ten moment, kiedy w końcu można trochę odpuścić i zapomnieć o pewnych sprawach?... Czy sama natura tego czasu i temperatura nie zachęca raczej do odpoczynku niż wysiłku serca?


W tym odcinku - na początek SEZONU LATO 2023 - zapraszam Cię do rozważenia tego połączenia: FORMACJA i WAKACJE/LATO. Dzielę się z Tobą tym, jak rozumiem ten czas i dlaczego łączy się on tak dobrze z tematem formacji. Mówię o łasce czasu i kilku inspiracjach na ten etap związanych z modlitwą, Słowem Bożym i wdzięcznością. Ale nie tylko! Towarzyszą nam także myśli św. Urszuli Ledóchowskiej, którą chętnie zaprosiłabym do tego odcinku, gdybym tylko mogła! Zapraszam - rozgość się, zasłuchaj - na plaży, na hamaku, a może przy domowych obowiązkach - i daj znać, czy był to dla Ciebie wartościowy materiał.


LINKI do wspomnianych w tym odcinku materiałów oraz pomocne źródła do tematu:




374 wyświetlenia2 komentarze

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

2 Comments


Hania Gorazdowska
Hania Gorazdowska
Jun 27, 2022

Kasia! Jesteś stworzona do podcastów! :) Przyjemnie słucha się Twojego głosu - działa kojąco i relaksująco. A treści -refleksyjne. Tak więc rozwijaj swój talent, jeśli siły, czas i chęci pozwalają. Ja czekam na kolejne odcinki!😊

Like
Replying to

To prawda, w zupełności się zgadzam!

Chociaż zdjęcia umieszczane na blogu, fb, w kalendarzu czy notesach zawsze kradną moje serce ❤️

Like
bottom of page