top of page

Spójrz na siebie Jego oczami

Co Jezus widzi w Tobie, czego Ty nie widzisz?


Pewnie jesteś świadoma tego, że twoje spojrzenie na samą siebie nie zawsze jest zgodne z prawdą. To tak delikatna sfera, podatna na wpływy i zranienia... Być może myślisz o sobie, że do niczego się nie nadajesz - jednak Twoje wyniki w pracy pokazują co innego. Może obwiniasz się, że jesteś kiepska mamą - jednak pełne miłości oczy Twoich dzieci mówią inaczej.


Nie jesteśmy w stanie spojrzeć na siebie obiektywnie. W głowie mamy już ugruntowany obraz tego, kim jesteśmy, na który wpływ miało nasze dzieciństwo, doświadczenia ze szkoły, otaczający nas ludzie. Jest tylko jedna osoba która zna całkowitą prawdę o nas samych - Bóg.


Pytanie tylko, czy da się zobaczyć siebie Jego oczami? Cóż, nie jest to możliwe w stopniu doskonałym, ale mamy dla Ciebie kilka wskazówek, które pomogą Ci zbliżyć się do zobaczenia tego, kim jesteś w Jego oczach.1. Otwórz się na Ducha Świętego


Czasami jesteśmy tak zatwardziałe w swoich uprzedzeniach, w swoich kompleksach, że trudno nam się przełamać, żeby dać Jemu miejsce, by w nas działał. Lecz warto to zrobić. Nawet jeśli nie czujesz tego w tym momencie. Nawet jeśli Ci się wydaje, że nic to nie da. Spróbuj po prostu powiedzieć Mu: Duchu Święty, działaj w moim sercu. Sama nie umiem otworzyć się na Ciebie - ale chcę. Ty mnie otwieraj.2. Otocz się Bożymi ludźmi


Być może Twoje poczucie wartości i godności jest podkopane przez osoby, które są wokół Ciebie, przez słowa, które od nich usłyszałaś, a które bardzo cię skrzywdziły. Poszukaj ludzi, którzy będą Cię budować, nie niszczyć. To ważne, by mieć wokół siebie osoby, które widzą w nas dobro – ono przecież naprawdę w nas jest!

3. Poznawaj Boga i Jego spojrzenie


Nie możesz patrzeć na siebie w sposób, jaki patrzy na Ciebie Bóg, jeśli Go nie znasz, jeśli nie wiesz, kim On jest i jakie ma do Ciebie podejście...


To kluczowe, byś Go poznawała! A jak najlepiej to zrobić? Czytaj Pismo Święte. To tam Bóg mówi prosto do Ciebie, prosto do Twojego serca i daje Ci się poznać. Odkrywa się przed Tobą. Chce, żebyś zobaczyła, jaki On naprawdę jest i jak bardzo Cię kocha.Jeśli potrzebujesz pomocy w odkrywaniu swojej wartości w perspektywie Boga, mamy dla Ciebie propozycję.


28 kwietnia startuje program formacyjny „ja w Jego oczach”. Przez 11 tygodni będziesz przeglądać się w historiach kobiet Nowego Testamentu. Poznasz sposoby Bożego prowadzenia, okryjesz Go na nowo. Nauczysz się patrzeć na siebie bardziej Bożymi oczami. To duża dawka biblijnej wiedzy, ale przede wszystkim podróż w stronę Bożego serca i szansa na prawdziwą przemianę wewnętrzną.


Program możesz realizować z każdego miejsca na świecie. Kupisz go w naszym sklepie.


PS. Dołączyć możesz także po 28 kwietnia - do wyczerpania zapasów.
43 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page