top of page

Dzień Matki - wartościowy prezentownik

Dzień Matki tuż tuż i skoro to czytasz, to pewnie szukasz dla swojej mamy odpowiedniego prezentu, który dobrze odda to, jak bardzo ją kochasz i będzie dopasowany do jej potrzeb i gustu. Co powiesz zatem na to, by w tym roku sprezentować swojej mamie podarek z przesłaniem, niosący za sobą chrześcijańskie wartości i zachętę do bliskości z Bogiem?


Poznaj 8 wyselekcjonowanych propozycji, które świetnie sprawdzą się dla mam w różnym wieku!


Pssst! Jeśli to Ty będziesz dostawać prezenty w Dzień Matki, nie wahaj się podesłać tego artykułu dzieciom lub mężowi ;)1. Katolickie plakaty z dobrym przesłaniemNiech dom pokazuje to, czym żyją jego domownicy. Podaruj mamie plakat, który będzie co dzień kierował jej myśli ku Bogu. Może nawet skusisz się na zestaw? Możesz skompletować go sama lub skorzystać z naszych propozycji. uBOGAcONE plakaty to wysokiej jakości produkty: autorskie grafiki drukowane cyfrowo na papierze o wysokiej gramaturze. Z pewnością długo będą cieszyć oko.2. MYŚL-nik - notatnik do kawy z bł. Marceliną


MYŚL-nik do spotkań z bł. Marceliną Darowską, mistyczką, zakonnicą, ale także... matką. Oraz wspaniałą wychowawczynią - dziewcząt i kobiet, dbającą o ich harmonijny rozwój.


Każda mama może zaczerpnąć z jej mądrości podczas chwili na kawę z tą niezwykłą kobietą. Ten praktyczny notatnik z pewnością w tym pomoże. Obok pięknych grafik cytatów - dużo miejsca na zapiski, myśli i postanowienia.3. Kubek z hasłemI to nie byle jakim hasłem, bo zachęcającym do uważności, do wdzięczności i do dostrzegania Bożego działania w codzienności.


„Przypatrz się liliom - czy z tymi słowami (i odrobiną kawy) dzień może się zacząć inaczej, jak tylko dobrze?4. ja w JEGO oczach - program z kobietami Nowego TestamentuProgram formacyjny, który będzie prezentem przemieniającym życie. Droga prowadząca przez historie kobiet Nowego Testamentu do naszego serca. Czas wzmocnienia, odkrycia własnego piękna, własnej wartości i głębokiego zbliżenia do Jezusa. Odkrywania siebie (może po raz pierwszy w życiu?) w Jego oczach.


A mama patrząca na siebie oczami Boga będzie zarazem wspaniałym darem dla swoich dzieci.5. Karty pracy i medytacji „Do serca zmęczonej mamy”


Wyjątkowe karty, które pomogą umocnić serce i ramiona każdej mamy, zwłaszcza tej zmęczonej. Medytacje z rozważaniami i konkretnymi pytaniami opartymi na Słowie Bożym. 


Są dla każdej mamy, która chce zatrzymać się w swojej codzienności, pragnie pogłębić swoją relację ze Słowem, chce odkryć głębię swojego macierzyńskiego powołania lub po prostu potrzebujesz chwili dla siebie.


Karty są w formacie pdf, wysyłane mailem - to świetny pomysł na prezent na ostatnią chwilę, bez wysyłki pocztowej.6. Zestaw przypominajek „ja w Jego oczach”


Zestaw 14 karteczek z przypomnieniem o tym, co naprawdę ważne. Krótkie myśli, które pomogą Twojej mamie pamiętać o patrzeniu na siebie oczami Boga. Będą pięknym, praktycznym uzupełnieniem programu formacyjnego „ja w Jego oczach”.

Opatrzone pięknymi zdjęciami i grafikami podkreślającymi ich przesłanie, będą doskonałym prezentem dla Twojej mamy.


Jako przemyślany zestaw możesz sprezentować mamie także specjalnie przygotowaną skrzyneczkę na przypominajki. Możesz także skorzystać z dodatkowych karteczek do zapisania ubogacających myśli oraz przypominajek ze świętymi7. Kolorowanki z Maryją


Dla każdego coś dobrego, czyli prezent dla mamy, z którego z chęcią skorzystają także dzieci. Ale dorosłym, szczególnie tym potrzebującym chwili relaksu, także sparawią wiele radości. Kolorowanki to ćwiczenie uważności i skupienia uwagi, przyjemnie i bezstresowo spędzony czas bez telefonu, spokojna chwila dla Ciebie, możliwość spełnienia się artystycznie, nawet gdy czujesz, że sztuki plastyczne nie są Twoją mocną stroną, a także pomysł na rodzinne spędzenie czasu.


Zapewnij mamie czas z Maryją i przypatrywanie się scenom z jej życia od dzieciństwa aż po królowanie w Niebie. To także prezent na ostatnią chwilę, bez potrzeby wysyłki - na maila dostaniesz plik w formacie pdf do własnego wydruku.


8. Program formacyjny „Dar codzienności”


Tu i teraz ma znaczenie na wieczność. A macierzyńskie tu i teraz - szczególnie. Spraw bliskiej mamie prezent, który pomoże jej odkryć piękno i dar codzienności.

Pomoże zatrzymać się nad wieloma pytaniami i zainspiruje do głębszego spojrzenia na to, co najbardziej oczywiste i powszednie, a co tak ważne i cenne dla Boga i dla kolejnych pokoleń.


Program jest w formie online, nie musisz zatem martwić się o wysyłkę - szczegóły dostaniesz mailowo. To dobry pomysł na prezent, kiedy czasu nie ma już za wiele.Szukasz czegoś jeszcze innego? Zerknij do naszego sklepu - znajdziesz tam także koszulki z chrześcijańskim przesłaniem, naklejki z cytatami z Pisma Świętego i inspirującymi hasłami, inne wartościowe programy formacyjne, Formatnik - wyjątkowy kalendarz wspierający w organizacji i formacji serca i wiele innych prezentowych pomysłów! Na co się zdecydujesz?

45 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page